Brak instynktu macierzyńskiego u 25-latki

Witam, odkąd pamiętam nie lubię dzieci. Ich głos i płacz doprowadza mnie do szału (np. w sklepie, na ulicy)! Denerwują mnie w reklamach, czy w opowieściach rodziców. Są obrzydliwe! Paradoksalnie - często pracuję z nieco starszymi dziećmi (7-14lat; kolonie itp.) i brak empatii pomaga mi utrzymać porządek, dyscyplinę i poziom merytoryczny prowadzonych zajęć. Wiem, że dobrze wykonuję pracę , ale jestem całkowicie pozbawiona jakiegokolwiek instynktu. Dlaczego? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą różnymi cechami, skłonnościami, predyspozycjami, upodobaniami, poglądami, potrzebami itp. Między innymi stosunkiem do dzieci. Istnieje tych różnic samo w sobie nie jest niczym dziwnym czy niepokojącym.

Pozdrawiam!