Brak intymnych relacji u 22-latka

Nie wiem jak sobie mogę pomóc. Mam 22 lata, poznałem przed 5-ma latami przez Internet kobietę Ona już doświadczona od dawna. Nie umiemy się spotkać z różnych powodów. Boli mnie, że nigdy nawet nie miałem pocałunku, a Ona wiele. Przez moją nieśmiałość przegrałem życie. Teraz mam szansę na wielką miłość jeśli uda nam się spotkać na przekór wszystkiemu. Ale nawet to nie poprawia mi humoru; Tak bardzo boli, że w wieku 22 lat nigdy się nie całowałem. Jak pozbyć się z się tej rany, blokującą szczęście

Dzień dobry!

Chociaż dziś czuje się Pan źle i ocenia swoją sytuację jako trudną, nic nie wskazuje na to, aby "przegrał Pan życie". Przed Panem wciąż długie życie i wiele możliwości. Wielu ludzi z różnych powodów (np. brak możliwości i okazji, nieśmiałość, choroby, nieświadome wybieranie relacji "niedostępnych", niemożliwych do zrealizowania) pierwsze relacje w życiu nawiązywały po dwudziestce, po trzydziestce, po czterdziestce... Zawsze można "nadrobić" i zacząć gromadzić pozytywne doświadczenia w każdym wieku.

Zachęcam przede wszystkim do pracy nad swoją samooceną, stosunkiem do siebie i świata, a także refleksji nad swoimi trudnościami i ich możliwymi źródłami.

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie,

jest Pan młodą osobą i większość życia jeszcze przed Panem.
W jakimś stopniu sprawia Pan wrażenie bezradnego w całej sytuacji, ale także rozgoryczonego, mającego żal do poznanej kobiety.
5 lat to bardzo długi okres, podczas którego prawdopodobnie obdarzył Pan kobietę bardzo silnym uczuciem, ale także nadzieją, na relację poważniejszą, która będzie miała możliwość zaistnienia w świecie realnym.

Proszę spróbować skontaktować się z psychologiem, udać się na bezpośrednie spotkanie.
Bez wątpienia terapia jest w stanie pomóc Panu poradzić sobie ze swoją nieśmiałością, obawami związanymi z poznawaniem kobiet i zrealizować swoje oczekiwania co do związku z kobietą.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Włoch
----------------------------------
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl