Brak jajowodów i trzy ciąże pozamaciczne a szansa na naturalną ciążę

Witam,mam pytanie czy mam jakieś szanse na zajście w ciąże naturalną bez dwóch jajowodów??? Także jestem po 3-ch ciążach pozamacicznych... Czy jest choć cień nadzieji dla mnie :( Dziekuje za odpowiedz pozdrawiam Ania
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam pytanie, ale jeśli jest Pani po operacji usunięcia obydwu jajowodów, to naturalne zajście w ciążę jest niestety praktycznie niemożliwe.