Brak kolejnej miesiączki po odklejeniu plastra antykoncepcyjnego

Okres dostałam 23 czerwca. Trwał on, jak zawsze 7 dni. Pierwszego dnia miesiączki przykleiłam pierwszy plaster antykoncepcyjny. Była to moja pierwsza antykoncepcja w życiu. Tydzień później, po przyklejeniu 2 plastra miałam ok. 4 stosunków przerywanych. 3 dnia po przyklejeniu 2 plastra zaczęłam krwawić podczas oddawania moczu, więc odkleiłam plaster i dostałam miesiączki 3 lipca. Minęły 33 dni i nie mam następnej miesiączki, jedynie mam wodę z białymi grudkami. Nie kochałam się przed plastrami.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. Inną przyczyną może być infekcja. Wskazana jest wizyta u ginekologa.