Brak koncentracji, ból głowy, myśli samobójcze i senność przy depresji

Witam zdiagnozowali u mnie depresję F38 Krótkotrwałe nawracające zaburzenia depresyjne i F16 czy to normalne objawy przy tej depresji takie jak przykry zapach zgilizny śmierci brak koncentracji denerwowanie się nie można się skupić na niczym smutek pamięć fatalna myśli samobójcze obwinianie się za byle co ból głowy słaby słuch wzrok węch długa senność bardzo mała aktywność słabe czucie np że jak leżę to tylko czuję jedno cześć ciała np głowę albo wgl Czy to nie była ciężka depresja ?

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pan z własnym lekarzem psychiatrą, ponieważ on zna Pana osobiście i Pana historię leczenia.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza