Brak kontaktu wzrokowego u 5-tygodniowego dziecka

Moje dziecko ma skończone 5 tygodni. Martwi mnie, że nie nawiązuje ze mną praktycznie żadnego kontaktu wzrokowego. Za zabawkami wodzi wzrokiem, jednak ludzkie twarze w ogóle go nie interesują... Czytałam, że w tym wieku dzieci najbardziej lubią przyglądać się twarzy mamy i nawet zaczynają się uśmiechać...moje dziecko nie,,,

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję poprosić o wizytę domową lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.