Brak kontaktu z dzieckiem podczas zabawy

Mam problem z moim 5,5 letnim synem. Kiedy bawi się albo coś robi momentami się zawiesza. Mówi się do niego ale nie kontaktuje. Nie wiem czy to normalne czy coś się dzieję. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe ponieważ dzieci podczas zabaw potrafią całkowicie się zaangażować i nie reagować na bodźce zewnętrzne. Oczywiście jeżeli czuja Pani, że jest to coś niepokojącego to wizyta u psychologa jest dobrym pomysłem.