Brak kontaktu ze strony chłopaka po seksie analnym

Dzień dobry, proszę o szczerą odpowiedź. Poznałam chłopaka, który namówił mnie na seks analny. Niestety podczas tego seksu mój partner w pewnym momencie powiedział, że jest brudny. Zakończyliśmy się kochać, kochaliśmy się rano. Niestety po tym zdarzeniu przestał się do mnie odzywać i odpisywać na wiadomości. Czy mogło być to przyczyną. Dodam, że wcześniej mówiłam mu o swoich obawach związanych z uprawianiem tego rodzaju seksu.

Nie wiadomo, z jakiego powodu chłopak nie odpowiada na Pani próby kontaktu. Na to pytanie odpowiedzi mógłby udzielić tylko on. Zastanawiam się jednak, na ile Pani miała wewnętrzną zgodę na taki rodzaj seksu, a na ile zgodziła się Pani na to pod wpływem namowy partnera. Wspólne doświadczenia seksulane wzmacniają związek, jeżeli są zaaprobowane przez obydwie strony i nie wynikają z przymusu, czy obawy, że partner odejdzie, jeśli się nie zgodzę.

Dzień dobry.

Wygląda na to, że poznany chłopak potraktował opisaną sytuację jako nowe doświadczenie, które nie wiązać się miało z nawiązaniem głębszej relacji. Z tego być może powodu nie jest zainteresowany kontynuacją znajomości. Pani natomiast prawdopodobnie uznała, że uprawianie przez Panią seksu analnego na życzenie chłopaka skutkować będzie związkiem z nim.
Na przyszłość sugerowałbym większą rozwagę zarówno w nawiązywaniu znajomości oraz większą ostrożność w podejmowaniu decyzji o uprawianiu seksu (nie tylko analnego) z nowymi znajomymi.

Pozdrawiam.

Witam, wielu młodych ludzi wchodzi w przypadkowe relacje seksualne wyłącznie w celu zaspokojenia popędu seksualnego i po uzyskaniu gratyfikacji kończy znajomość. Proponuję wyciągnąć z tego doświadczenia wnioski i w przyszłości bardziej rozważnie postępować w tych kwestiach.Pozdrawiam