Brak krwawienia po pierwszym stosunku a przerwanie błony dziewiczej

Witam. Podczas pettingu uszkodziłam trochę błonę dziewiczą. Po odbyciu pierwszego stosunku płciowego krew prawie wgl nie leciała. Po kilkunastu stosunkach zaczęłam krwawić. Czy to możliwe że całkowite przebicie błony mogło nastąpić po kilku razach czy z innej przyczyny ? Bólu wgl nie odczułam, nie wiem co sie stało że dopiero po kilkunastu stosunkach zaczęłam porządnie krwawić. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej istnieje takie prawdopodobieństwo, że do pełnego przerwania błony dziewiczej doszło po kilku stosunkach. Krwawienie mogło mieć jednak także inną przyczynę - może być to bowiem np. krwawienie kontaktowe ze względu na schorzenia narządu rodnego. Jeśli krwawienia będą się powtarzać sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.