Brak krwawienia przy tabletkach Daylette

witam. Stosuję tabletki antykoncepcyjne daylette dotychczas zawsze przy konću blistra wtedy gdy stosuje tabletki placebo występuje krwawienie tym razem nie wystąpiło. W zamian za to pojawiło się brązowo czerwone plamienie i taka sytuacja utrzymuje się od 3-4 dni . zaczynam nowy blister a miesiączki nie ma. wykonałam test ciążowy dzis i wyszedł ujemny.

Witam,
krwawienie z odstawienia może czasem nie wystąpić podczas stosowania tabletek.
Najprawdopodobniej tym razem było ono dużo bardziej skąpe niż dotychczasowe (to plamienie było krwawieniem z odstawienia)
Prosze kontynuować nowe opakowanie.
pozdrawiam