Brak krwawienia w drugim dniu przerwy pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Bralam pierwsze opakowanie microgynon 21 kochalam sie z chlopakiem w 13 dniu bez prezerwatywy ale nie skonczyl we mnie . I dzis jest drugi dzien przerwy z odstawienia i nie mam jeszcze krwawienie ale boli mnie brzuch . Czy krwawienie moze wystapic za x dni ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co nie ma powodów do niepokoju - proszę cierpliwie poczekać na krwawienie. Może ono wystąpić dowolnego dnia przerwy, tj. nawet 7 dnia.