Brak krwawienia z odstawienia podczas stosowania Vissane

Witam, 4 miesiące temu brałam vissane ( co objawiało sie brakiem miesiączki) gdyż zdjagnozowano u mnie mikroskopijna endometriozę . Po zakończeniu Vissane odrazu następnego dnia wg zaleceń lekarza przystąpiłam do zażywania tabletek antykoncepcyjnych . Mam obecnie 7 dzień przerwy i jutro powinnam wziąć tabletkę następna z nowego opakowania antykoncepcyjnego . Lecz miesiączka nie wystąpiła . Jedynie lekkie plamienie . Czy powinnam kontynuować następne opakowanie tabl. Antykoncepcyjnych i czekać

Piotr Pilarski

Tak, zaraz po stończeniu siedmiodniiowej przerwy należy przyjąć tabletkę z nowego blistra.

Pozdrawiam.