Brak krwawienia z odstawienia przy Naraya Plus

witam, mam problem z brakiem krwawienia z odstawienia. Biorę tabletki Naraya Plus. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, nigdy wcześniej innych nie brałam. Tabletki biorę regularnie, zgodnie ze sposobem podanym w ulotce. Dziś będę zażywać ostatnią z czterech tabletkę placebo, niestety jak dotychczas krwawienie nie wystąpiło. Czy powinnam obawiać się ciąży, czy to może ze mną jest coś nie tak? Czy mogę od jutra rozpocząć branie drugiego opakowania tabletek? Bardzo dziękuję za odpowiedź!

Renata GrzechociĹska

Powinna wykonać Pani test ciążowy jeśli będzie ujemny a po.następnym opakowaniu krwawienie nie wystąpi proszę udać się do ginekologa.