Brak krwawienia z odstawienia przy Vibin Mini

Witam. biore drugie opakowanie tabletek vibin mini wlasnie jestem przy tabletkach placebo a nadal nie dostalam okresu... Dlaczego????

Piotr Pilarski

Początkowo organizm musi się przyzwyczaić do dostawy hormonów z zewnątrz. Przez pierwsze miesiące nie wszystko będzie funkcjonować "książkowo"

Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać test ciążowy jeśli będzie ujemny można dalej przyjmować tabletki jeśli krwawienie nie pojawiłoby się przy następnych tabletkach placebo proszę udać się do ginekologa.