Brak krwawienia z odstawienia w trakcie 7-dniowej przerwy

Witam, Od 3 lat przyjmuje regularnie tabletki antykoncepcyjne, najpierw był to Cilest, póniej Kontracept, a teraz już od 1,5 roku OC-35. W zeszłym miesiącu miałam krwawienie, tydzień temu miałam robione USG i ginekolog powiedziała, że wszystko w porządku. Jestem w trakcie przerwy. Dzisiaj jest już 6 dzień i nadal brak krwawienia (zawsze dostawałam je 4-5 dnia). Czym może być to spowodowane ? Żadnej tabletki nie pominęłam, maksymalnie spóźniłam się z wzięciem tabletki 2h. Z góry dziękuję za pomoc

Na marginesie tego pytania---OC-35 nie jest do zapobiegania ciąży tylko do leczenia,bezpiecznie stosować można od 6 do 9 miesięcy w terapii hormonalnej.
Trzeba zacząć brać następne opakowanie i w razie braku krwawienia wykonać badanie krwi na betaHCG.