Brak łaknienia, nietolerancja tłuszczów, bóle brzucha, odbijanie po jedzeniu i uczucie pełności

Witam Od kilku dni mam brak laknienia chudne nietolerancje tluszczow i pogorszenie po nic nudnosci i wzdecia nieregularne oddawanie stolca bole glowy bole brzucha zwlaszcza po prawej stronie odbijanie po jedzeniu i uczucie pelnosci gniatacy bol w okolicy prawego podzebra czesto silne bole (kolka) z prawej strony nadbrzusza promieniujace do plecow i lopatki dreszcze utrata owslonienia lonowego i pachowego oslabienie bardzo i czasem przelewanie sie w brzuchu lekka zoltaczka .Co to moze byc?

Witam Pana,

Proszę sprawdzić sobie enzymy trzustkowe we krwi - lipazę i amylazę oraz ASPAT, ALAT i bilirubinę. Z uwagi na zanik owłosienia łonowego i pod pachami warto przyjrzeć się również przysadce. Z uwagi na objawy powinien się Pan jak najszybciej skontaktować z lekarzem, który po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pana postawi diagnozę i zaproponuje skuteczne leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz