Brak mdłości w 64. dniu ciąży

Witam, czy brak mdłości w 64 dniu ciąży jest nieprawdłowy??? od 5 tygodnia odczuwałam mdłości jedne mniej drugie bardziej intensywne... teraz ok półtora tygodnia temu ustapłily..... pozostał jedynie nieprzyjemny smak w ustach. czy coś jest nie tak??? mam się czegoś obawiać??? do tej pory nie wymiotowałam... tyko mdlosci.... jestem przewrazliwiona bo to moja druga ciaza,,, pierwsza niestety straciłam (cmv). proszę o odpowiedz i dziękuję

Magdalena StusiĹska

Mdłości w ciąży są objawem indywidualnym- mogą ale nie muszą występować. Tak więc proszę cieszyć się z ustąpienia tego uciążliwego objawu i spać spokojnie- nie ma powodu do zmartwienia.