Brak miesiączek i staranie się o dziecko

Witam mam 21 lat jestem mama 2 lata temu rodziłam dostałam tabletki antykoncepcyjne w ktorych normalnie byl okres ,potem dostalam inne i okres zanikl calkowicie 4 tyg tem odstawiłam ponieważ zaczelismy sie starac z partnerem o dziecko . I od tych 4 tyg nie mam wgl miesiaczki zamiast tego dostalam plamien jakis dziwnych wymiotuje parcie na pecherz nic nie jem praktycznie bo od razu nie dobrze mi pobolewa mnie brzuch robilam test tydzien temu i wyszedl negatywnie a stosunek ost był 8 padziernika

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby test ciążowy był wiarygodny należy odczekać 14 dni od stosunku. Proponowałbym jednak w tej sytuacji udać się do ginekologa oraz wykonać badanie USG. Być może problemem są wahania hormonalne lub stan zapalny w obrębie narządu rodnego.