Brak miesiączki 6 tygodni po łyżeczkowaniu po poronieniu

Witam jestem 6tygodni i.2dni po łyżeczkowaniu po promieniu niekiedy mam takie male ciemne plamki krwi brzuch od czasu do czasu boli mnie jak bym miała dostać okres ale narazie cisza czy jest powód do obaw czy jeszcze poczekać z wizyta u lekarza? Co to może znaczy że nie dostaje okresu i czy to może wpłynąć na kolejna ciążę brak miesiączki teraz?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.