Brak miesiączki 7 miesięcy po porodzie u 23-latki

Witam jestem 7msc po porodzie ostatnio miałam normalnie miesiączkę jednak że w msc listopadzie nie miałam wogóle czy to normalnie ( ciąża napewno odpada).

Milena Lubowicz

Przyczyn braku miesiączki może być wiele, od stresu, po infekcje czy zaburzenia hormonalne. Gdyby nie pojawiała się cały czas proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam