Brak miesiączki, a bóle kręgosłupa

Mam 24 lata, nie ukrywam, że z mężem staramy się o dziecko. Moje cykle miesiączkowe są strasznie nieregularne, ale zawsze trwają 2-3 dni. Odległość między nimi jest również różna (między 28, a 35 dni).
Zawsze przed okresem jakieś dwa tygodnie, boli mnie podbrzusze i jajnik lewy, a trzy dni przed okresem mój śluz wygląda jak białko i jest strasznie rozciągliwy. W tym miesiącu nie miałam żadnych objawów przepowiadających, a także mój śluz jest całkiem inny. Można powiedzieć, że z dniem dzisiejszym śluzu brak (jak po miesiączce), ale za to boli mnie dolna cześć kręgosłupa (można powiedzieć, iż nie mogę sobie znaleźć odpowiedniej pozycji, żeby nie bolało).
Dodam też, że w tym miesiącu bardzo bolą mnie nogi od kolan do kostek i puchną. Nie chciałabym robić sobie większej nadziei, ale czy to mogą być objawy? Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie.

Witam serdecznie,

Jeżeli przed miesiączką nie pojawiły się objawy, które zwykle jej towarzyszą nie jest to nic niepokojącego. Należy pamiętać,że nie każdy cykl jest do siebie podobny.
Oczywiście może być Pani w ciąży. Jednak na jej objawy jest trochę za wcześnie. Aby rozwiać wątpliwości proponuję wykonanie testu ciążowego. Najlepiej go wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Ponieważ Pani miesiączki są nieregularne dlatego w przypadku ujemnego wyniku  należy powtórzyć test ciążowy po tygodniu. Wszelkie wątpliwości rozwieje wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam