Brak miesiączki a intensywny trening

Witam, zwracam się z dość poważnym problemem:od ostatniej miesiaczki minęło 102dni,ale wiążę to z tym,że dość intensywnie trenuję. jednak od jakiegos tygodnia czy dwóch towarzyszy mi okropny ból piersi,podbrzusza,zły nastrój (typowe dla mojego pms),ale miesiączki nadal nie ma. Ciążę wykluczam. Na wizytę u lekarza nadal czekam. Jednak bóle,gł.podbrzusza zaczynają być bardzo uciążliwe- dodam, ze mój niepokój jest ogromny, ponieważ w rodzinie jest b.duze obciążenie genetyczne nowotworem;/ Co robic?

Magdalena StusiĹska

Proszę jak najprędzej udać się do lekarza- bez badania nie da się niczego więcej powiedzieć na pewno.