Brak miesiączki a możliwość ciąży

Wítam :-) mam pytanie odnosniemiesiaczki :-) uprawíałam stosunek 25pazdziernika, po 15dniachdostałam normalnie mieśiaczke 10 listopada . Wykonalam test ciaźowy po dlugo ponad dwóch tyg i wyszedł negatywny, test robiłam z rana :-) teraz powinnam dostac miesiaczkę , czy jest mozliwe bym byla w ciazy ? Ile dni moze spózniac się okres ?

Milena Lubowicz

Jeżeli po tamtym stosunku już nie było następnych, a wtedy test ciążowy był negatywny, to nie ma szansy na ciążę. Miesiączka może się przesunąć z wielu przyczyn: stres, zmęczenie, zaburzenia hormonalne.
Pozdrawiam