Brak miesiączki a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam, w dniu 5 września miałam miesiączkę. Teraz mamy 29 październik i nic. Nie ma miesiączki. Robiłam dwa razy test ciążowy płytkowy- w dniu 20 października i w dniu 25 października- wyniki oba negatywne. Robiłam nawet badanie krwi na beta hcg i wynik to "

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak okresu po wykluczeniu ciąży może być spowodowany wieloma czynnikami w tym stresem, nieodpowiednią dietą, infekcjami oraz co najczęstsze wahaniami hormonalnymi.

W przypadku braku menstruacji przy ujemnych wynikach testów ciążowych wskazana konsultacja ginekologiczna wraz z ultrasonograficzną oceną narządu rodnego.