Brak miesiączki a negatywny test ciążowy u 26-letniej kobiety

witam mam problem z brakiem miesiaczki ostatnia miesiaczka byla05.01 trwala do 10 .01 a teraz niemam jej wcale robilam test ciazowy wyszedl negatywny co mam o tym myslec prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z ginekologiem. Mam za mało informacji, aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi.