Brak miesiączki a niedoczynność tarczycy i negatywne testy ciążowe

witam mam pytanie-niemam miesiączki juz 9 tyg.boląmnie troche jajniki ale okresu nadal nie ma. współżyję z męzem bez zabezpieczenia,robiłam dwa testy ciążowe jakieś 3 tyg temu i byly negatywne,-dodam ze coruje na niedoczynność tarczycy-wyniki dobre w normnie, a więc co sie dzieje ze nie mam miesiączki?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam, jakie leki pani zażywa? Jak wyglada dieta? Czy była pani z tym problemem u ginekologa? Lekceważenie braku miesiączki nie jest dobrym rozwiazaniem