Brak miesiączki a przekwitanie u młodej kobiety

Witam mam pytanie ostatnia miesiączkę miałam 3.12 z mężem kochałam się 9 grudnia 12 grudnia 16 i 21 grudnia cykl mam 31 dniowy miałam już problemy i brałam tabletki na wywołanie okresu. robiłam testy 3.01.2015 wszystkie negatywne a okresu dalej nie mam bardzo się boje bo mam 21 lat synka 19 miesięcznego a moja mama miała 36l jak zaczęła przekwitac. Pierwsza miesiączkę dostałam jak miałam 10 lat i boję się że już mogę mieć jakieś zaburzenia. Proszę o poradę co powinnam zrobić w takiej sytuacji

Lek. Tomasz Budlewski

W opisanej sytuacji konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Powinna Pani pozostawać pod stałą opieką lekarza ginekologa, skonsultować się także z lekarzem endokrynologiem.

Pozdrawiam!