Brak miesiączki a przyjmowanie luteiny

witam,nie wiem co mam myśleć ostatnią miesiączkę miałam 11 sierpnia dość obfitą i długą.Mam nie regularne cykle,więc byłam u lekarza i przepisał mi luteinę na uregulowanie miesiączki brałam ją od 16 dnia cyklu,do 25 dnia,mamy wrzesień a ja nadal nie mam miesiączki fakt,że kochałam się bez zabezpieczenia 13 września,bolą mnie trochę piersi,dopadło mnie dziś przeziębienie,a okresu ani widu,mamy dziś 18 września,w sierpniu kochałam się 4 ale potem miałam okres,co się dzieje że nie mam miesiączki
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Przede wszystkim należy wykluczyć możliwość ciąży. Myślę że warto wykonać test ciążowy. Proszę pamiętać że każdy niezabezpieczony stosunek seksualny niesie ze sobą ryzyko. Brak okresu może być spowodowany również rozregulowaniem równowagi hormonalnej przez przeziębienie. Jeśli menstruacja nie nastąpi w ciągu kilku najbliższych dni proszę wybrać się do ginekologa.