Brak miesiączki a seks bez zabezpieczenia u 30-latki

Mimo ze to 47 dzień cyklu, w dalszym ciągu nie dostałam okresu,a wspolzylam bez zabezpieczenia,czy jest możliwość ze zajde w ciaze? Czy jest zasadne zastosowanie tabletki 72h po?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.