Brak miesiączki a stosowanie leku Neurol

Od miesiaca biore neurol, od 5dni nie mam miesiaczki,a zawsze mialam co do dnia,czy to moze byc efektem leku czy ciaza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Brak miesiączki jak najbardziej może być objawem niepożądanym preparatu Neurol. Teoretycznie może być to także wynik ciąży. Przede wszystkim powinna Pani zatem wykonać test ciążowy. Proszę także pamiętać, że Neurol to lek uzależniający - nie powinno się go stosować dłużej niż 2-3 tygodnie.