Brak miesiączki a zażywanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, dziekuje za odpowiedz,(moje pytanie dotyczylo jak mam zaczac brac tabletki antykoncepcyjne , gdyz nie miesiaczkuje po braniu depo provera) Wczoraj zjadlam juz 3 tabletke, prosze mi odpowedziec czy mam je brac normalnie 21 dni i 7 dni przerwy i czy jestem zabezpieczona przed ciaza. Wiem ze Pan doktor poleci wizyte u ginekologa , ale bede dopiero u niego w lutym , wtedy bede w Polsce. Prosze o pomoc w odpowiedzi.

witam,
proszę przyjmować 21 tabletek po kolei, zrobić przerwę i rozpocząć kolejne opakowanie.
Zabezpieczona Pani będzie od drugiego opakowania, ale proszę pamiętać , że ochrona nigdy nei wynosi 100%.