Brak miesiączki, ból brzucha i nudności - czy to objawy stresu, choroby czy ciąży?

Dzień dobry. Zwykle mialam w miarę regularne miesiączki co 31-33 dni. Teraz wypada mi już 37 dzień, a test ciążowy zrobiony 3 dni temu wyszedł negatywny. W dodatku boli mnie brzuch i przed z jedzeniem posiłku mam nudności. To może być efekt życia w prawie 3 tygodniowym stresie czy jednak to może być choroba lub ciąża?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te objawy po unormowaniu diety oraz odpoczynku nie ustąpią to radziłbym wizytę u lekarza pierwszego kontaktu w celu zlecenia dodatkowych badań. Pozdrawiam.