Brak miesiączki, bolesność głowy a poziom TSH

Witam,proszę o pomoc ciągle zle sie czuje(bóle głowy,brak miesiączki,ciągle mi zimno do tego ciągle chce mi się spać) biorę dawke euthyroxu 37.5 moje wyniki : TSH - 1,3044 (0.35-4,94) FT4-WOLNE T3 - 0,90 (0,7-1,48) FT3-WOLNE T3 - 2,14(1,71-3,71)

Dzień dobry,

Przy okazji, proszę dodatkowo oznaczyć sobie stężenie prolaktyny we krwi oraz stężenia przeciwciał antyTPO i aTG. Ich wysokie miana mogą być m.in. związane z niektórymi objawami o których Pani pisze. Warto "pokazać się" swojemu lekarzowi, który po dokładnym zbadaniu Pani i zebraniu wywiadu zaleci w razie potrzeby niezbędne badania i wskaże postępowaniu mające na celu poprawę Pani samopoczucia..

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz