Brak miesiączki, brak ciąży - czy wszystko w porządku ze mną?

Mam 26 lat i pod koniec sierpnia 2010 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po 5 latach zażywania. Miesiączka pojawiała się mniej więcej po 30-34 dniach, nie dziwiło mnie to zbytnio, gdyż miałam takie długie cykle przed stosowaniem tabletek. Ostatnia miesiączka wystąpiła u mnie w święta Bożego Narodzenia i do dziś jej nie dostałam ponownie.
Robiłam dwa testy wyszły negatywnie. Test laboratoryjny również wykluczył ciążę. Ale niestety to mnie bardzo niepokoi. Mam już wyznaczoną wizytę u ginekologa, ale nie wiem, czego mogę się spodziewać. Jestem przerażona, że może jestem chora...
Proszę o odpowiedź, czy wszystko ze mną w porządku?

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych zaburzenia cyklu mogą się utrzymywać nawet do pół roku. Jest to czas potrzeby na powrót gospodarki hormonalnej kobiety do normy. Dlatego w Pani przypadku jest to najprawdopodobniejsza przyczyna braku miesiączki w spodziewanym terminie.
Pozdrawiam