Brak miesiączki, brązowe plamienia - jak uregulować cykle?

Od 2,5 miesiąca nie mam miesiączki, dzisiaj pojawiło się brązowe plamienie. Na początku myślałam, że może w końcu dostałam okres, ale niestety myliłam się. Wcześniej także miałam problemy z miesiączkowaniem - nigdy nie miałam regularnych miesiączek. W końcu miesiączka nie pojawiała się przez 3 miesiące, poszłam do pani ginekolog i ta przypisała mi tabletki na wywołanie okresu, gdy zaczęłam je brać okres przez kolejne 3 miesiące był w miarę regularny. W końcu znów się rozregulował, aż w końcu znikł. Znowu poszłam do tej samej pani ginekolog i historia się powtórzyła, dostałam te same tabletki, przez chwile okres był normalnie, a potem powoli znikł. Nie wiem co mam teraz robić. Dodam, że mam 20 lat i od kilku miesięcy z nikim nie współżyłam. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Pani historia obrazuje niewydolność ciałka żółtego, co oznacza, że Pani organizm wytwarza za mało progesteronu w drugiej fazie cyklu, stąd suplementacja pomagała uregulować długość cyklu.
Dlatego powinna się Pani skonsultować ze swoją panią ginekolog w celu wdrożenia leku na stałe.
Cykle będą wtedy regularne.
Z poważaniem.