Brak miesiączki. Czy ja mogę być w ciąży?:-(

Ostatni okres miałam 4 października. Od tego czasu kochałam się 2 razy z moim chłopakiem. Nie pękła nam gumka, nie zsunęła się. Pomimo tego ja do dzisiejszego dnia nie dostałam miesiączki. Zrobiłam 2 testy, które miały wynik negatywny...
Czy ja mogę być w ciąży?:-(
Dodam, że mam prawie 16 lat:-(
Proszę o pomoc!

Witam serdecznie,
Jeżeli nie doszło do uszkodzenia lub zsunięcia prezerwatywy prawdopodobieństwo ciąży jest małe.

Natomiast na początku ciąży stężenie HCG jest zbyt niskie, aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Najlepiej test ciążowy wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Jeżeli są wątpliwości należy powtórzyć test po 48 godz.
Jeżeli testy ciążowe wykonane w ten sposób są ujemne, a miesiączka nadal się nie pojawi, wskazana będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam