Brak miesiączki - czy jestem w ciąży?

Mam takie pytanie: od trzech miesięcy przyjmuję luteinę i c***********, żeby wyregulować miesiączkę. Ostatnią miałam 4 lutego, po odstawieniu okres zawsze pojawiał się po 3 dniach, tym razem jak do tej pory się nie pojawił. Dodam, że z mężem staramy się o dziecko ponad rok, robiłam dwa testy - wyszły negatywne - czy może to być ciąża?

Witam serdecznie!
Podstawowe pytanie brzmi, kiedy wykonała Pani testy ciążowe? Jeżeli wykonane były po 14 dniach od daty ostatniego zbliżenia wynik testu można uznać za wiarygodny.
Niewystąpienie miesiączki może być także wywołane wydłużeniem cyklu. Przesunięcie krwawienia o dzień lub dwa nie jest objawem niepokojącym. W przypadku niewystąpienia krwawienia w przeciągu tygodnia powinna Pani skonsultować się ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam.