Brak miesiączki i dużo stresu przy antykoncepcji hormonalnej

Witam!Tabletki antykonczpcyjne przyjmowalam nieustannie przez poltora roku do 01/2014. W polowie kwietnia biezacego roku znow zdecydowalam sie na ich przyjmowanie, jedynie na jedna plakietke.Okres dostalam na czas w pierwszym tygodniu maja (w tzw. w 7dniowej przerwie).Dzisiaj mamy 19/06 co oznacza, ze od mojej ostatniej miesiaczki ubieglo 6 tygodni.Zrobilam 4testy ciazowe i wszystkie z nich sa negatywne.Kiedy powinnam pojsc do ginekologa?Mam 23lata, w ostatnim miesiacu przezylam duzo stresu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli krwawienie nie pojawi się w ciągu najbliższych 2 tygodni to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.