Brak miesiączki i negatywny wynik testu ciążowego oraz złe samopoczucie

dziendobry ostatnio mialam miesiaczke 7-kwietnia 2- maja doszło do stocunku i brak miesiaczki do dzisiaj od 4-dni zle sie czuje jakbym miala dostac miesiaczke test negatywny czy mozliwe ze to ciaza

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji ciąża jest mało prawdopodobna, choć dla pewności sugerowałbym wykonać oznaczenie beta hCG z krwi.