Brak miesiączki i oznaki ciąży, a negatywny wynik testu

Witam! Dzisiaj mijają 3 tygodnie jak powinnam dostać miesiączkę. Miesiączki nadal brak, a test wyszedł negatywny. Test był robiony po południu, ale przy takim opóźnienie ma to jakes znaczenie? Dzisiaj w nocy obudziłam się z bólem żołądka, jest mi mdlo i mam biegunkę. Akurat co do bólu brzucha to mój narzeczony miał podobnie więc chyba coś nieświezego zjedliśmy. Czuję jak mnie bolą jajniki ale okresu nadal nie ma. Dodam, że cykle mam nieregularne co 35-40 dni i biorę euthyrox n25. Czy to może być ciąża?

Dzień dobry, testy ciążowe mogą być fałszywie ujemne. Proszę zgłosić się do ginekologa, on ustali przyczynę spóźniającej się miesiączki.