Brak miesiączki i powiększone piersi a prawdopodobieńswo ciąży

Witam! Moja dziewczyna powinna wczoraj dostać okres, niestety nie dostała. Ma regularne miesiączki, bo 28-, 29-dniowe. Ostatnią miesiączkę dostała 4.10.2012r., trwała 7 dni, a kochaliśmy się 12 i 13. Teraz w dzień miesiączki bolą ją piersi i widzi, że są większe i ma przezroczystą wydzielinę z pochwy. Proszę o pomoc, czy może być w ciąży?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! Naturalnie Pana dziewczyna może być w ciąży. Proszę jednak pamiętać, że pierwsze objawy ciąży są nieraz bardzo podobne do objawów zbliżającej się miesiączki. Jeśli miesiączka się jutro nie pojawi, proszę wykonać test ciążowy, używając porannego moczu. Pozdrawiam serdecznie!