Brak miesiączki i starania o ciążę a negatywny test ciążowy

Witam. Powinnam dostać miesiączkę 11 października a nie mam do dziś. Ponieważ staram się zajść w ciąże zrobiłam tydzień temu test ciążowy i według testu nie jestem w ciąży. 2 lata temu miałam zaśniad groniasty całkowity. Proszę o odpowiedź co się dzieje.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i ew. wykonania badań dodatkowych (USG) nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi. Aby mieć większą pewność sugeruje wykonać pomiar hCG w surowicy krwi i kontakt z ginekologiem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Witam,
w związku z powikłaniami ciąży jakich Pani doświadczyła przed 2 laty, zalecałabym udać się do ginekologa, który Panią pokieruje. Należałoby zrobić USG przezpochwowe oraz test ciążowy z krwi.
pozdrawiam