Brak miesiączki i tkliwość piersi a możliwość ciąży

Witam. Mam 18 lat. Ostatni raz dostałam okres 14 stycznia. 29 stycznia kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale nie doszło do wytrysku a jego penis nie był w pełnej erekcji nawet. Właściwie to stosunek był bardzo krótki. 8 lutego zaczęły mnie boleć sutki przy dotykaniu ich, co wieczór mam lekką gorączkę a szyjka macicy jest nisko i jest twarda. Jest 12 luty a ja nadal nie mam miesiączki - dodam, że zawsze miałam regularną. Boję się bardzo, że jestem w ciąży. Testu jeszcze nie zrobiłam.

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi.