Brak miesiączki, negatywne testy ciążowe a plamienie

Witam, Ostatni okres po odstawieniu tabletek miałam 3.02, trwał jak zwykle 3-4 dni. Zrobiłam 3 testy kazdy negatyeny nawet po 1 tyg od spodziewanego okresu, jesli dobrze zauwazylam owulacje mialam 16 test z apteki zrobiiony 30 negatywny. jak do tej pory brak okresu. Piersi troche nabrzmiale zadnego bólu jajnikow. 20.03 zrobiłąm b-hcg wynik < 1,2 ostatni stosunek 16.03 21.03 dostałam jakby plamienie widoczne jedynie na tamponie.Czy mozliwe ze jednak jestem w ciaży?

Małgorzata Panek

Wynik beta HCG jest u Pani ujemny. Można powtórzyć badanie. Narastanie beta HCG wraz z wynikiem powyżej 25 wskazują na ciążę. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam