Brak miesiączki, negatywny test ciążowy oraz gęsta wydzielina z pochwy

Witam, moja dolegliwosc to brak miesiaczki mam 21 lat wspolzyje z moim chlopakiem bez zbezpieczenia ostania miesiaczke mialam 30 pazdziernika robilam test ciazowy jakis tydzien temu i wyszedl negatywnie gdy sie zblizal termin miesiaczki bolal mnie brzuch i mialam bardzo gesta wydzieline z pochwy taka przezroczysta czesto mnie takze boli krzyz. zgory dziekuje za odpowiedz

Badanie ginekologiczne i USG przezpochwowe pozwolą na wyjaśnienie wątpliwości.