Brak miesiączki, obolałe piersi, rozdrażnienie a ryzyko ciąży

D.dobry W 24dc robilam prolaktyne wynik 31,8 dzis 30dc brak miesiaczki duze obolale piersi apetyt i golne rozdrzanienie czy moge byc w ciazy ? 3 dni temu robilam test wynik negatywny

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów stwierdzić czy jest Pani w ciąży. Jak najbardziej istnieje jednak takie prawdopodobieństwo. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy po około 14 dniach od ostatniego stosunku.