Brak miesiączki od 3 miesięcy a stres

witam mam dość nietypowe pytanie więc tak od 3 miesięcy nie dostaje miesiączki ostatnio uprawialismy sex z chłopakiem w prezerwatywie i prucz tego chłopak nie "spuszczał się w pochwie " nawet w kondomie lecz od paru dni wydziela mi się z pochwy śluz pieczenia lub swądu to nie ma dodam również że stresuję sie rozwodem moich rodziców prosze o szybką odpowiedz

Witam,
ciąży teoretycznie wykluczyć nie mogę - proponuję dla pewności zrobić test ciążowy.
Druga sprawa to stres, który Pani towarzyszy na co dzień - mógł on spowodować zaburzenia cyklu w postaci jego zahamowania.

Może Pani udać się do ginekologa celem wywołania miesiączki.

pozdrawiam!