Brak miesiączki od 49 dni i negatywne testy ciążowe

Witam, mam problem,otóż ostatnią miesiączkę miałam 21 września, trwała ona ok 5 dni.Dziś mija 49 dzień od ostatniego dnia miesiączki,a kolejnej nadal nie mam. 16 października kochałam się z mężem, najpierw bez prezerwatywy ale trwało to zaledwie kilka sekund, po czym założył prezerwatywę.Zrobiłam 3 testy ciążowe(3,7 i 12 listopada)wszystkie negatywne.Czy to możliwe abym była w ciąży?Dodam że w ostatnim czasie miałam 2 podróże samolotem, od dwóch miesięcy miałam dość duży wysiłek fizyczny

Lek. Tomasz Budlewski

Opisane czynności mogły spowodować opóźnienie wystąpienia miesiączki, ale proponowałbym udać się jednak do lekarza. Tylko na podstawie badania lekarskiego będzie można określić konieczność wykonania badań dodatkowych, tak jak potwierdzić/wykluczyć ewentualną ciąże.