Brak miesiączki od 7 tygodni

Witam, Moim problemem jest to,że od 7 tyg nie mam miesiaczki,zrobiłam test ciązowy który wyszedl negatywnie.Niepokoi mnie też to, że od 2 tyg mam objawy takie jak zawsze przed miesiączka czyli bol piersi, bol brzucha oraz skurcze. Zawsze te objawy pojawiały sie tydzien przed spodziewana miesiaczka. Rok temu leczylam sie na hirsutyzm tabletkami antykoncepcyjnymi, po odstawieniu dalej mialam cykle nieregularne ale poziom testosteronu jest w normie a choroba sie cofneła ,wiec skąd ten problem ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście brak okresu jest zastanawiający. Z całą pewnością konieczne są dodatkowe badania hormonalne. Możliwe iż spowodowane jest to właśnie wahaniami hormonalnymi.