Brak miesiączki od trzech miesięcy i brak objawów ciąży

Witam. Moim problemem jest miesiączka. Do tej pory było wszystko ok były reguralne. Po zażyciu dużej ilości proszków stres miesiaczka pojawila sie w kwietniu później nie było jej w maju i czerwcu po czym na początku lipca się pojawiła i od tamtej pory nie ma. dodam iż wspolżyłam w lipcu z chlopakiem ale mielismy zabezpieczenie zadnej peknietej prezerwatywy czy czegoś innego. Zastanawialam się czy jestem w ciąży ale po 2 msc nie mam zadnych objawów ani mdłości, bólu piersi, zachcianek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Bez względu na wynik, a ze względu na tak dużą nieregularność miesiączek, sugeruję konsultację ginekologiczną.